O nás

Úvod

Kdo jsme?

Společnost Ost-West Anlagenmontage s.r.o. je česká firma působící na světových trzích už druhou dekádu. Vznikla v roce 2012 s cílem soustředit dlouholeté zkušenosti, zdroje a kapacity v této společnosti na poskytování komplexních dodávek investičních celků a služeb v různých odvětvích průmyslu, s důrazem na zahraniční trhy.

V naší společnosti nacházejí uplatnění především velmi kvalitní svářeči, potrubáři, zámečníci, elektrikáři, mechanici a izolatéři, kteří mají ve svém oboru letité zkušenosti, hlavně pak ze zahraničí. Naše služby nabízíme převážně v potravinářském, farmaceutickém a automobilovém průmyslu.

Nabízíme tyto služby

MISE 2027

Využíváním inovativních řešení, špičkových znalostí a kvalitních provedení v oblastech mechanických a elektrotechnických montáží přispíváme k rozvoji společnosti, k dobrému jménu českého průmyslu ve světě a k aktivní ochraně životního prostředí.

VIZE 2030

Budujeme naši společnost s rozumem a odhodláním. Věříme v korektní a kvalitní podnikání. Díky tomu patříme na trhu ke stabilním a vyhledávaným partnerům pro všechny, kterým naše služby pomáhají k úspěchu. Máme cíl a potenciál stále se zlepšovat.

CERTIFIKÁTY

Naše společnost byla úspěšně certifikována Výzkumným ústavem pozemních staveb – certifikační společností, s.r.o. a společností TESYDO, s.r.o. podle norem:

ORBITÁLNÍ SVÁŘEČKY

Přesné a rychlé svařování je základ kvality – to zajišťují mimo jiné naše svářecí orbitální poloautomaty.

ENDOSKOPY

Dalším důležitým prvkem kvality je nedestruktivní monitoring a průkazná evidence provedených svarů pomocí moderních endoskopů.

Naše společnost získala podporu z Operačního programu Zaměstnanost na realizaci projektu reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013011 Název: Vzdělávání v Ost-West Anlagenmontage s.r.o.

Projekt je zaměřen na zvýšení úrovně klíčových kompetencí pracovníků společnosti Ost-West Anlagenmontage s.r.o. prostřednictvím realizace cíleného vzdělávání v technických a měkkých dovednostech. Poskytovatel dotace: Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR