Česky

Kontakty

Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
Masarykovo nám. 292
436 01 Litvínov
Česká republika

IČ: 28751647
DIČ: CZ28751647

Tel: +420 476 700 524
Fax: +420 746 111 180
E-mail: info@ostwest.cz


Pavel Trejbal
Jednatel
+420 608 954 985
pavel.trejbal@ostwest.cz

Projektové vedení

Peter Mareš
Kalkulace a projektový manažer
+420 605 226 898
peter.mares@ostwest.cz
Michal Kousek
Projektový manažer
+420 777 969 502
michal.kousek@ostwest.cz
Ing. Pavel Svoboda
Kalkulace a projekty elektro
+420 739 070 523
pavel.svoboda@ostwest.cz

Projektová podpora

Bc. Rostislav Tomáš
Vedoucí odd. koordinace a vysílání montážního personálu
+420 731 133 589
rostislav.tomas@ostwest.cz
Kateřina Machynová
Koordinace a vysílání montážního personálu
+420 731 150 251
katerina.machynova@ostwest.cz
Ing. Ivana Čechová
Projektová podpora
+420 603 591 867
ivana.cechova@ostwest.cz
Ing. Silvie Skalická
Projektová podpora
+420 603 802 545
silvie.skalicka@ostwest.cz
Ivana Leitnerová
Vedoucí skladového hospodářství
+420 734 264 292
ivana.leitnerova@ostwest.cz
Vlastimil Pospíšil
Sklad, elektro revize
+420 603 499 136
vlastimil.pospisil@ostwest.cz
Jaroslav Lexa
Doprava, sklad
+420 776 756 565
jaroslav.lexa@ostwest.cz

Personální a mzdy

Ilona Johanisová
Ved. personální a mzdové účtárny
+420 730 871 791
ilona.johanisova@ostwest.cz
Romana Králová
Mzdová účetní
+420 603 242 071
romana.kralova@ostwest.cz
Liběna Novotná
Mzdová účetní
+420 735 150 906
libena.novotna@ostwest.cz

Ekonomické

Bc. Vladimíra Jakubeková
Ekonom, hlavní účetní
+420 739 431 879
vladimira.jakubekova@ostwest.cz
Kateřina Ittnerová
Účetní
+420 735 153 273
katerina.ittnerova@ostwest.cz
Bc. Kamila Střelečková
Účetní
+420 733 747 807
kamila.streleckova@ostwest.cz

Kvalita a kontrola

Jan Hauptvogl
Vnitřní kontrola a nákupy
+420 602 416 362
jan.hauptvogl@ostwest.cz
Ing. Miroslav Hlaváč
Svářečský dozor – IWE
+420 911 629 433
miroedluc@gmail.com
Ralf Krüger
Poradce BOZP, agenturní zaměstnanci
+49 151 6266 2176
ralf.krueger@ow-anlagenbau.de

Německo

Dipl.-Ing. Jana Arndt
Vedoucí kanceláře
+49 160 417 3846
jana.arndt@ow-anlagenbau.de
Lucie Braun
Účetní
+49 5170 522 4325
+420 607 157 327
lucie.braun@ostwest.cz
Anke Herling
Projektová podpora
+49 171 626 2330
anke.herling@ostwest.cz

Polsko

Magdalena Radomska
Vedoucí polské pobočky
+48 501 477 023
magdalena.radomska@ostwest.pl
Aleksandra Drozd
Koordinace a vysílání montážního personálu
+48 516 221 856
aleksandra.drozd@ostwest.cz
Iryna Vitiv
Projektová podpora
+48 516 235 887
iryna.vitiv@ostwest.cz

Švýcarsko

Miroslav Jelenič
Jednatel švýcarské pobočky
+41 78 830 4176
miroslav.jelenic@ostwest.cz

Stavbyvedoucí

Jan Sigmund +420 603 284 103 jan.sigmund@ostwest.cz
Richard Halas +420 737 667 315 richard.halas@ostwest.cz
Jan Zdeněk +420 736 654 722 jan.zdenek@ostwest.cz
Ján Herman +421 903 377 428

Stavbyvedoucí elektro

Jan Müller +420 736 251 694 jan.muller@ostwest.cz

Předák

Milan Drahorád +420 603 876 201
Zoltán Žilik +421 944 058 895
Pavel Fistung +420 777 288 387
Jakub Zach +420 724 252 739

Sídlo společnosti na mapě

Nabídka práce

Celoročně hledáme a přijímáme kvalifikované pracovníky, kterým po zapracování nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Prohlédnout

Reference

I když realizujeme zakázky po celém světě (např. USA, Nový Zéland, Zambie), přeci jen největší objem naší práce směřuje do evropských zemí, a to jak do zemí EU, tak i do ostatních jako je například Švýcarsko nebo Norsko.

Prohlédnout
Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
Masarykovo nám. 292
436 01 Litvínov
IČ: 28751647, DIČ: CZ28751647

Tel: +420 476 700 524
Fax: +420 746 111 180
E-mail: info@ostwest.cz