Česky

Kontakty

Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
Masarykovo nám. 292
436 01 Litvínov
Česká republika

IČ: 28751647
DIČ: CZ28751647

Tel: +420 476 700 524
Fax: +420 746 111 180
E-mail: info@ostwest.cz

Management

Pavel Trejbal
Jednatel
+420 608 954 985
pavel.trejbal@ostwest.cz
Marek Mansfeld
Projektový ředitel
+420 722 357 709
marek.mansfeld@ostwest.cz
Michal Kousek
Projektový manažer
+420 777 969 502
michal.kousek@ostwest.cz
Ing. Bruno Tumas
Projektový konzultant
+49 157 5846 9198
bruno.tumas@ostwest.cz

Martin Politzki
Projektové vedení
+49 151 5421 2738
martin.politzki@ostwest.cz
Bc. Rostislav Tomáš
Projektový manažer
+420 731 133 589
rostislav.tomas@ostwest.cz
Jiří Mládek
Manažer kvality výroby
+420 736 211 043
jiri.mladek@ostwest.cz
Ing. Pavel Svoboda
Projektový manažer - elektro
+420 739 070 523
pavel.svoboda@ostwest.cz
Irena Harsányi
Projektový koordinátor
+420 734 264 291
irena.harsanyi@ostwest.cz
Kateřina Machynová
Asistentka
+420 731 150 251
katerina.machynova@ostwest.cz
Valérie Kotková
Projektový koordinátor
+420 731 656 887
valerie.kotkova@ostwest.cz
Waltraud Klostermair
Kontrola a platby ubytování na projektech
+49 170 214 5360
waltraud.klostermair@ostwest.cz
Anke Herling
Ubytování na projektech
+49 171 626 2330
anke.herling@ostwest.cz
Joanna Gorska
Projektový koordinátor – Polsko <
+48 500 368 129
joanna.gorska@ostwest.cz
Vladimír Švec
Manažer rozvoje a kvality
+420 736 668 945
vladimir.svec@ostwest.cz
Jan Hauptvogl
Vnitřní konrola a nákupy
+420 602 416 362
jan.hauptvogl@ostwest.cz
Ralf Krüger
Poradce BOZP, agenturní zaměstnanci
+49 15 6266 2176
r.krueger@rsi-consulting.net
Klára Bittnerová
Platby a pojištění
+420 733 599 994
klara.bittnerova@ostwest.cz
Vladimíra Jakubeková
Účetní
+420 739 431 879
vladimira.jakubekova@ostwest.cz
Kamila Střelečková
Fakturantka
+420 733 747 807
kamila.streleckova@ostwest.cz
Sylvie Skalická
Asistentka
420 603 802 545
sylvie.skalicka@ostwest.cz
Ilona Johanisová
Personalistka/mzdová účetní
+420 730 871 791
ilona.johanisova@ostwest.cz
Romana Králová
Asistentka
+420 603 242 071
romana.kralova@ostwest.cz
Ivana Leitnerová
Ved. skladového hospodářství
+420 734 264 292
ivana.leitnerova@ostwest.cz
Vlastimil Pospíšil
Sklad, elektro revize
+420 603 499 136
vlastimil.pospisil@ostwest.cz
Jaroslav Lexa
Doprava
+420 776 756 565
jaroslav.lexa@ostwest.cz

Stavbyvedoucí (montáže)

Richard Halas +420 737 416 159 richard.halas@ostwest.cz
Miroslav Hančuľák +420 605 233 991 miroslav.hanculak@ostwest.cz
Peter Mareš +420 605 226 898 peter.mares@ostwest.cz
Martin Šlechta +420 605 248 474 martin.slechta@ostwest.cz
Jan Sigmund +420 603 284 103 jan.sigmund@ostwest.cz

Šéfmontér (montáže)

Vladimír Procházka +420 607 645 957 vladimir.prochazka@ostwest.cz
Ján Herman +421 903 377 428 jan.herman@centrum.sk
Milan Drahorád +420 603 876 201 milan.drahorad@ostwest.cz
Zoltán Žilik +421 944 058 895 steelproduktsk@gmail.com

Šéfmontér (elektro)

Jan Kubánek +420 776 077 090 jendakubanek@centrum.cz
Jaromír Šudoma +420 736 251 694 jaromir.sudoma@ostwest.cz

Sídlo společnosti na mapě

Nabídka práce

Celoročně hledáme a přijímáme kvalifikované pracovníky, kterým po zapracování nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Prohlédnout

Reference

I když realizujeme zakázky po celém světě (např. USA, Nový Zéland, Zambie), přeci jen největší objem naší práce směřuje do evropských zemí, a to jak do zemí EU, tak i do ostatních jako je například Švýcarsko nebo Norsko.

Prohlédnout
Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
Masarykovo nám. 292
436 01 Litvínov
IČ: 28751647, DIČ: CZ28751647

Tel: +420 476 700 524
Fax: +420 746 111 180
E-mail: info@ostwest.cz