Polski

Kontakty

Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
Masarykovo nám. 292
436 01 Litvínov
Česká republika

IČ: 28751647
DIČ: CZ28751647

Tel: +420 476 700 524
Fax: +420 746 111 180
E-mail: info@ostwest.cz

Management

Pavel Trejbal
pełnomocnik zarządu
+420 608 954 985
pavel.trejbal@ostwest.cz
Martin Politzki
Dyrektor projektu
+49 151 5421 2738
martin.politzki@ostwest.cz
Michal Kousek
kierownik projektu
+420 777 969 502
michal.kousek@ostwest.cz
Ing. Bruno Tumas
konsultant projektu
+49 157 5846 9198
bruno.tumas@ostwest.cz

Bc. Rostislav Tomáš
Kierownik wydziału koordynacja i rozmieszczenie personelu montażowego
+420 731 133 589
rostislav.tomas@ostwest.cz
Jiří Mládek
Kierownik ds. Jakości produkcji
+420 736 211 043
jiri.mladek@ostwest.cz
Ing. Pavel Svoboda
Kierownik projektu - elektro
+420 739 070 523
pavel.svoboda@ostwest.cz
Kateřina Machynová
Koordynacja i rozmieszczenie personelu montażowego
+420 731 150 251
katerina.machynova@ostwest.cz
Michaela Petrmichlová
Koordynator projektu
+420 703 490 068
michaela.petrmichlova@ostwest.cz
Waltraud Klostermair
Sprawdzenie i opłacenie zakwaterowania w projektach
+49 170 214 5360
waltraud.klostermair@ostwest.cz
Anke Herling
Zakwaterowanie w projektach
+49 171 626 2330
anke.herling@ostwest.cz
Ing. Joanna Gorska
Kierownik polskiego oddziału Ost-West
Koordynacja i rozmieszczenie personelu montażowego
CZ: +420 734 319 191
PL: +48 500 368 129
joanna.gorska@ostwest.cz
Vladimír Švec
Manager ds. rozwoju i jakości
+420 736 668 945
vladimir.svec@ostwest.cz
Jan Hauptvogl
Kontrola wewnętrzna i zakupy
+420 602 416 362
jan.hauptvogl@ostwest.cz
Ralf Krüger
Konsultant ds. BHP, Pracownicy tymczasowy
+49 15 6266 2176
r.krueger@rsi-consulting.net
Klára Bittnerová
Płatności i ubezpieczenie
+420 733 599 994
klara.bittnerova@ostwest.cz
Vladimíra Jakubeková
Kşiegowa
+420 739 431 879
vladimira.jakubekova@ostwest.cz
Bc. Kamila Střelečková
Fakturzystka
+420 733 747 807
kamila.streleckova@ostwest.cz
Ing. Silvie Skalická
Asystent
+420 603 802 545
silvie.skalicka@ostwest.cz
Ilona Johanisová
Pracownik ds. zatrudnienia/płac
+420 730 871 791
ilona.johanisova@ostwest.cz
Romana Králová
Asystent
+420 603 242 071
romana.kralova@ostwest.cz
Ivana Leitnerová
Kierownik magazynów
+420 734 264 292
ivana.leitnerova@ostwest.cz
Vlastimil Pospíšil
Magazyn, elektro revize
+420 603 499 136
vlastimil.pospisil@ostwest.cz
Jaroslav Lexa
Transport
+420 776 756 565
jaroslav.lexa@ostwest.cz

Kierownik budowy

Jan Sigmund +420 603 284 103 jan.sigmund@ostwest.cz
Richard Halas +420 737 416 159 richard.halas@ostwest.cz
Peter Mareš +420 605 226 898 peter.mares@ostwest.cz
Martin Šlechta +420 605 248 474 martin.slechta@ostwest.cz
Miroslav Hančuľák +420 605 233 991 miroslav.hanculak@ostwest.cz

Majster

Milan Drahorád +420 603 876 201 milan.drahorad@ostwest.cz
Ján Herman +421 903 377 428 jan.herman@ostwest.cz
Zoltán Žilik +421 944 058 895 zoltan.zilik@ostwest.cz
Vladimír Procházka +420 607 645 957 vladimir.prochazka@ostwest.cz
Munkhbat Byambasuren +420 603 591 867 munkhbat.byambasuren@ostwest.cz

MAJSTER ELEKTRO

Jan Kubánek +420 776 077 090 jan.kubanek@ostwest.cz
Jan Sladký +420 723 472 124 jan.sladky@ostwest.cz
Jakub Zach +420 724 252 739 jakub.zach@ostwest.cz

Siedziba firmy na mapie

Oferta pracy

Przez cały rok poszukujemy i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy długoterminową współpracę po utworzeniu.

Przeglądaj

Referencje

Aczkolwiek realizujemy zamówienia spływające do nas z całego świata (np. USA, Nowa Zelandia, Zambia), to w sumie największy wolumen naszych prac realizowany jest w krajach Europy i to zarówno w krajach UE jak i innych, czego przykładem jest Szwajcaria lub Norwegia.

Przeglądaj
Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
Masarykovo nám. 292
436 01 Litvínov
IČ: 28751647, DIČ: CZ28751647

Tel: +420 476 700 524
Fax: +420 746 111 180
E-mail: info@ostwest.cz