Vítejte

 

Jsme německo-česká společnost
s odborně vyškolenými pracovníky,
ve kterých naleznete pevnou oporu Vašeho týmu.

O NÁS

SLUŽBY

CERTIFIKÁTY

Společnost Ost-West Anlagenmontage s.r.o. vznikla v roce 2012 s cílem soustředit dlouholeté zkušenosti, zdroje a kapacity v této společnosti na poskytování komplexních dodávek investičních celků a služeb v různých odvětvích průmyslu, s důrazem na zahraniční trhy. V naší společnosti našli uplatnění především jen zkušení svářeči, potrubáři, zámečníci, elektrikáři, mechanici a izolatéři, kteří mají ve svém oboru letité zkušenosti, v posledních letech hlavně pak ze zahraničí. Naše služby nabízíme převážně v potravinářském, farmaceutickém a automobilovém průmyslu.

montáže (předvýroba) potrubních systémů

montáže (předvýroba) konstrukcí

montáže (demontáže) jednotlivých zařízení a technologických celků

montáže (předvýroba) nádrží a tanků

montáže (předvýroba) ventilových bloků

montáže elektrotechnických slaboproudých zařízení

izolace potrubí a tanků

personální/agenturní činnost (pronájem vysoce kvalifikovaných řemeslníků)

 

Naše společnost byla úspěšně certifikována VÝZKUMNÝM ÚSTAVEM POZEMNÍCH STAVEB – CERTIFIKAČNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. podle norem:

 

ISO 9001:2009 pro systém managementu kvality a podle normy

OHSAS 18001:2008 pro systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

 

 

..

GALERIE

KONTAKTY

Ost-West Anlagenmontage s.r.o.

 

Pavel Trejbal

jednatel

 

+420 608 954 985

 

pavel.trejbal@ostwest.cz

Klára Bittnerová

vedoucí kanceláře

 

+420 733 599 994

 

klara.bittnerova@ostwest.cz

Michal Kousek

personální a projektový koordinátor

 

+420 777 969 502

 

michal.kousek@ostwest.cz

Michal Podolka

technický koordinátor

 

+420 776 636 366

 

Vladimír Švec

manažer rozvoje a kvality

 

+420 736 668 945

 

michal.podolka@ostwest.cz

vladimir.svec@ostwest.cz

Marek Mansfeld

projektový manažer

 

+420 734 264 292

 

marek.mansfeld@ostwest.cz

Ing. Ludmila Honová

hlavní účetní

 

+420 734 264 291

 

Ing. Silvie Mudrová

administrativní koordinátorka

 

+420 733 747 807

 

Ing. Jaroslava Nováková

účetní

 

+420 734 319 191

 

ludmila.honova@ostwest.cz

silvie.mudrova@ostwest.cz

jaroslava.novakova@ostwest.cz

Vladislava Pšeničková

administrativní

podpora projektů

 

+420 731 656 887

 

Petr Lysák

šéfmontér

 

+420 737 667 315

 

Richard Halas

šéfmontér

 

+420 737 416 159

 

vladislava.psenickova@ostwest.cz

petr.lysak@ostwest.cz

richard.halas@ostwest.cz

Vladimír Procházka

šéfmontér

 

+420 607 645 957

 

Ralf Krüger

Specialista

pro bezpečnost práce

 

+49 15 6266 2176

 

vladimir.prochazka@ostwest.cz

r.krueger@rsi-consulting.net

Ost-West Anlagenbau GmbH

 

Anke Herling

kancelář

 

+49 152 3432 6158

 

 

Dipl.-Ing. Bruno Tumas

odborný poradce

 

+49 157 5846 9198

 

Pavel Trejbal

jednatel

 

+420 608 954 985

 

anke.herling@ostwest.cz

bruno.tumas@ostwest.cz

pavel.trejbal@ostwest.cz

Lucie Braun

účetní

 

+49 170 522 4325

 

Josef Kohl

šéfmontér

 

+49 151 2048 3414

 

Floare-Ilie Onita

péče o zákazníky

 

+49 160 9634 4218

 

lucie.braun@ostwest.cz

josef.kohl@ostwest.cz

floare.onita@ostwest.cz

Tel: +420 476 700 524

Fax: +420 746 111 180

E-mail:

ostwest@ostwest.cz

Ost-West Anlagenmontage s.r.o.

Masarykovo nám. 292

CZ – 436 01 Litvínov

IČ: 28751647

DIČ: CZ28751647

 

Ost-West Anlagenbau GmbH

Höfatsstraße 5

D – 86343 Königsbrunn

IČ: 102/134/80486

DIČ: DE293529418

info@ostwest.cz

^TOP

© 2016  Reklamní agentura Daniel s.r.o.

www.agenturadaniel.cz